Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Jaroslav Dvořák Manažer

Maximální spokojenost od začátku do konce. perfektní přístup a profesionální služby Doporučuji.

"
Eva Nováková Marketing / Společnost

V Gepard realitní společnosti mi pomohli vyřešit velmi komplikovaný prodej nemovitosti, kterou se mám samotným nedařilo prodat. Ještě jednou děkuji.

"
Jaroslav Dvořák IT Manažer

Oceňuji detailní znalosti, perfektní servis a právní služby a profesionalitu. Od úvodního ocenění nemovitosti až po předání novému majiteli. Tak mají vypadat realitní služby

"
Mgr. Eva Vařeková Koncipientka

Vždy jsem si přála mít vlastní bydlení. V loňském roce jsem teprve ukončila Vysokou školu a již bydlím ve svém. Pomohli mi s financováním i s pořízením mého prvního bytu. Moc děkuji!

"
Petr Svobodák Důchodce

Bydleli jsme ve velkém bytě a náklady na bydlení přesahovali naše možnosti. Dostali jsme doporučení na Gepard realitní společnost ve Vršovicích od své dcery a byli jsme maximálně spokojení jak s prodejem, tak i s návaznou koupí nového menšího bytu. 

"
Ing. Jana Veselovská Marketingová ředitelka

Chtěli jsme se přestěhovat z centra Prahy do klidnější lokality s dobrou dostupností do metropole. Prodej stávající nemovitosti a pořízení nového domu z developerského projektu proběhl bez sebemenších komplikací. A ještě jsme mohli ve svém bytě zůstat, než byl náš nový domov dokončený. 

"
Bc. Marie Hajná Vědecký pracovník

Za svůj byt jsem dostala vyšší cenu, než jsem předpokládala. Vše trvalo méně než tři měsíce. Skvělá práce, děkuji Vám

"
Spočítat odhadv průměru vám zabere výpočet 73 vteřin