Zjistěte odhad ceny nemovitosti


Zdarma a bez čekání během pár vteřin

Spočítat odhad v průměru vám zabere výpočet 73 vteřin

Reference

Našich spokojených klientů

Petr Svobodák Důchodce

Bydleli jsme ve velkém bytě a náklady na bydlení přesahovali naše možnosti. Dostali jsme doporučení na Gepard realitní společnost ve Vršovicích od své dcery a byli jsme maximálně spokojení jak s prodejem, tak i s návaznou koupí nového menšího bytu. 

"
Ing. Jana Veselovská Marketingová ředitelka

Chtěli jsme se přestěhovat z centra Prahy do klidnější lokality s dobrou dostupností do metropole. Prodej stávající nemovitosti a pořízení nového domu z developerského projektu proběhl bez sebemenších komplikací. A ještě jsme mohli ve svém bytě zůstat, než byl náš nový domov dokončený. 

"

Poznejte náš tým

Prodávejte s námi za nejlepší cenu. Rychle a s jistotou!

Nemovitostmi se zabýváme od roku 2009. Jsme součástí dynamického projektu GEPARD realitní společnost, která vznikla spojením zkušených a profesionálních kanceláří a největšího hypotečního specialisty v České republice společnosti GEPARD FINANCE a.s. Klademe maximální důraz na profesionalitu, osobní přístup a bezpečnost celé transakce. Používáme nejmodernější nástroje, marketing i rozsáhlou databázi klientů. Propojením hypotéčních a realitních služeb pod značkou Gepard nyní můžeme poskytovat komplexní servis klientům v oblasti bydlení. Chcete se na něco zeptat? Zavolejte, napište nebo se stavte u nás v kanceláři na dobrou kávu, rádi Vám poradíme.

Spočítat odhad v průměru vám zabere výpočet 73 vteřin