Zjistěte odhad ceny nemovitosti


Zdarma a bez čekání během pár vteřin

Spočítat odhad v průměru vám zabere výpočet 73 vteřin

Reference

Našich spokojených klientů

Mgr. Eva Vařeková Koncipientka

Vždy jsem si přála mít vlastní bydlení. V loňském roce jsem teprve ukončila Vysokou školu a již bydlím ve svém. Pomohli mi s financováním i s pořízením mého prvního bytu. Moc děkuji!

"
Petr Svobodák Důchodce

Bydleli jsme ve velkém bytě a náklady na bydlení přesahovali naše možnosti. Dostali jsme doporučení na Gepard realitní společnost ve Vršovicích od své dcery a byli jsme maximálně spokojení jak s prodejem, tak i s návaznou koupí nového menšího bytu. 

"

Poznejte náš tým

Prodávejte s námi za nejlepší cenu. Rychle a s jistotou!

Nemovitostmi se zabýváme od roku 2009. Jsme součástí dynamického projektu GEPARD realitní společnost, která vznikla spojením zkušených a profesionálních kanceláří a největšího hypotečního specialisty v České republice společnosti GEPARD FINANCE a.s. Klademe maximální důraz na profesionalitu, osobní přístup a bezpečnost celé transakce. Používáme nejmodernější nástroje, marketing i rozsáhlou databázi klientů. Propojením hypotéčních a realitních služeb pod značkou Gepard nyní můžeme poskytovat komplexní servis klientům v oblasti bydlení. Chcete se na něco zeptat? Zavolejte, napište nebo se stavte u nás v kanceláři na dobrou kávu, rádi Vám poradíme.

Spočítat odhad v průměru vám zabere výpočet 73 vteřin